0554 603 1799
Güvenilir Tez Yazdırma

Güvenilir tez yazdırma hizmeti kısaca, öğrencilerin tez yazma aşamalarında sıkıştığı her konuda destek verme hizmetidir. Tez aşamasındaki öğrenciler, danışmanlarının ilgisizliği veya yetersizliği nedeni ile tezlerini her zaman rahatlıkla ilerletemeyebilirler. Ayrıca uzaktan eğitim alan öğrencilerimizde malesef yüz yüze eğitime göre çok daha zor durumda kalmaktadırlar. Son olarak yüksek lisans ve doktora öğrencileri yoğun iş tempoları altında tezleri ile çok rahat ilgilenememektedir. Bu bağlamda tezhocası.com olarak tez yazdırma hizmetimiz ile sizlere destek olmaktayız.

Tez Yazdırma Hizmeti

Tez yazdırma hizmetlerimizin arasında, konu önerme, tez önerisi yazmada destek olma ve yol gösterme, literatür araştırması yapma, literatür yazımı konusunda destek verme, yöntemin oluşturulması, tartışmanın nasıl yazılması gerektiği gibi bir çok hizmet yer almaktadır. Güvenilir tez yazdırma hizmetimizi bölümünüze uygun akademisyen uzmanlarımız aracılığı ile vermekteyiz. Ayrıca resmi danışmanlık firması olmamız nedeni ile de güvenilir tez yazdırma hizmeti vermekteyiz.

Kısaca tez yazma aşamaları şu şekildedir 

Yüksek lisans tezleri için 1 yıl, doktora tezleri için en az 2 yıl sürecek tez döneminde tez konusu bulmak en önemli aşamadır. Bu süreç içerisinde hangi konuya yönelmek istediğinize özenle karar vermelisiniz. Bunun yanı sıra bir saha araştırması, anket yada deneysel bir çalışma yapacak iseniz size en uygun örneklem üzerinde çalışmalısınız.

Örneğin anket uygulamak istiyorsunuz ve İnşaat sektöründe çalışıyorsunuz. İnşaat sektöründe uygun örneklem kitlesine ulaşmanız, eğitim sektörüne göre daha olasıdır. Bundan dolayı inşaat sektörüne yönelik bir çalışma seçmeniz sizin açısından daha uygun olacaktır. Sonrasında tez önerinizi verirken yöntemi büyük ölçüde belirlemeli ve hipotezlerinizi kurmalısınız.

Araştırmanızın uygulama bölümüne geçmeden önce genel bilgiler yani konuya ilişkin literatür yazılması gerekmektedir. Bu aşamaya geçmeden önce ise, kaynak taramanızı yapmalı ve taslak bir plan hazırlamalısınız. Bu plan doğrultusunda bu bölümün yazımını üniversitenizin tez yazım kuralları gereğince yazdıktan sonra uygulama bölümünüze geçebilirsiniz.

Daha sonra topladığınız verilerin analizini yaptıktan sonra tartışma ve sonuç yazdıktan sonra tezinizi juri karşısında sunmalısınız. Bu paragrafta aktarılanlar çok kısa bir özet şeklinde aktarılmaktadır. Tüm bu aşamaları özellikle ilk defa detaylı bir tez yazmaya hazırlanan yüksek lisans öğrencileri ilk defa yapacakları için danışman hocalarından destek alabilmeleri, etkili bir iletişimleri olmaları son derece önemlidir. Aksi durumda öğrenciler tek başına bu yükün altından kalkamamaları olasıdır. Tezin herhangi bir aşamasında tıkanan ilerleyemen öğrencilere bizler tez yazdırma hizmeti vererek, onlara yol arkadaşı olmaktayız.

Güvenilir tez yazdırma hizmetimizden faydalanmak için sitemizin en üstünde yer alan telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Veya iletişim bölümümüzde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

10 thoughts on “Güvenilir Tez Yazdırma

  1. Geri bildirim: Güvenilir Tez Yazdırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir