0554 603 1799
Tez Hocası  Tez Merkezi
2013'den bu yana tez danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Yüksek Lisans Danışmanlık

Yüksek lisans tezlerinde akademik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışman hocanızın eksik kaldığı yada sizleri yönlendirmedikleri noktalarda ve teziniz konusunda destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İntihalden Kurtarma

İntihal tezlerde en çok sorun yaşatan konuların başında gelmektedir. Bu konuda profesyonel destek almak için şimdi iletişime geç.

Doktora Tezi Danışmanlık

Yoğun iş temponuzdan veya özel sebeplerden dolayı doktora teziniz ile yeterince ilgilenemiyorsanız destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yazım Klavuzuna/Formatına Uyarlama

Word kullanımında yeterli hissetmiyor yada bu işlem için yeterince vaktiniz yok ise sizlere destek vermek için buradayız.

SPSS Analiz Hizmeti

SPSS konusunda kendinizi yeterli hissetmiyor yada profesyonel destek almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kaynak Taraması

Yüksek lisans yada doktora tezlerinizde kaynak bulmakta sorun yaşıyorsanız bu konuda destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

"Tezhocasi.com" Akademik Tez Yazdırma Merkezi, 2013 yılından bu yana kıymetli öğrencilere tez yazdırma ve danışmanlık hizmetleri sunan köklü bir kuruluştur. Amacımız, yüksek öğrenim alanındaki öğrencilere, akademik ve bilimsel başarılarını artırma yolunda rehberlik etmek, yoğun iş temposundan tezlerine vakit ayıramayan öğrencilerimize destek olmak ve tezlerini en üst düzeye taşıma konularında etkili bir yol gösterici rolü üstlenmektir.

 

Kurumumuz, akademik alandaki deneyimli uzmanlarla işbirliği yaparak öğrencilerimize kapsamlı bir tez danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Tez yazma sürecinin her aşamasında öğrencilere yönlendirme yapmakta, araştırma konularını daha derinlemesine inceleme fırsatı sunmakta ve bilimsel metodolojileri en etkili şekilde uygulamalarına yardımcı olmaktadır. Tüm bu süreçlerde ve tez yazma aşamanızdaki diğer konularda destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

 
0554 603 1799
Şimdi iletişime geç
Karacaören danışmanlık
Tez Hazırlama Merkezi Danışmanlık İstatistiklerimiz
1+
Yüksek Lisans
1+
Doktora
1+
Uzman Kadromuz